SEZON ARTYSTYCZNY 2020/2021
 


2020

 • 29 marca - NAJWIĘKSZE W POLSCE MAGIC SHOW – KONCERT PRZEŁOŻONY!
 • 17 maja - TERESA WERNER, GORAN KARAN I PRZYJACIELE
 • 27 września - ANDRZEJ PIASECZNY – THE BEST OF – największe hity
 • 3 października - ZENEK MARTYNIUK – JUBILEUSZOWY KONCERT 30-LECIA
 • 10 października - KABARET ANI MRU MRU – najnowszy program CIRQUE DE VOLAILLE 
 • 24 października - POMOC DOMOWA – OCH TEATR – komedia Krystyny Jandy 
 • 21 listopada - TRE VOCI  – KONCERT CHARYTATYWNY DLA HOSPICJUM „NADZIEJA”
 • 6 grudnia - LANY PONIEDZIAŁEK ALBO „GÓRO TSY” – Młodzi Panowie, spektakl dla dorosłych 
 • 31 grudnia - KONCERT SYLWESTROWY „NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIATOWE HITY”

2021

 • 8 stycznia 2021 - KONCERT POD DACHAMI PARYŻA 
 • 23 stycznia 2021 – GOLEC uORKIESTRA-koncert kolędowy
 • 14 lutego 2021 – ZESPÓŁ WILKI- 30lecie zespołu
 • 27 marca 2021 – 10 TENORÓW

 


29 marca 2020 (niedziela)

ARENA TORUŃ, godz. 16:00


MAGIC SHOW

‼️Uwaga!‼️ KONCERT PRZEŁOŻONY!

W związku z aktualną sytuacją w kraju, decyzjami podjętymi przez władze państwowe i lokalne, a także po prostu w trosce o Wasze bezpieczeństwo, wraz z Marcinem Muszyńskim podjęliśmy decyzję o przełożeniu widowiska Największe w Polsce Magic Show – Marcin Muszyński w Toruniu, planowanego na 29 marca w Hali Arena Toruń.

Kochani, Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, więc nie możemy podejmować ryzyka organizacji widowiska, w którym uczestniczyć miało około 1000 osób.

O nowym terminie Magic Show poinformujemy Was w osobnych komunikatach od razu, jak czegoś się dowiemy, a sytuacja się uspokoi.

Bilety, które zakupiliście oczywiście zachowują ważność przy nowym terminie, jeżeli jednak chcielibyście je oddać, zróbcie to w miejscach lub na portalach, w których były zakupione.
W razie pytań prosimy o telefon pod numer 501-754-011.

A tak ludzko i prywatnie – jest nam bardzo przykro, ponieważ sami nie mogliśmy się doczekać tego wydarzenia, ale Wasze bezpieczeństwo i zdrowie jest dla nas ważniejsze, niż działalność firmowa.

Uważajcie na siebie!


17 maj 2019

AULA UMK, godz. 16:00

TERESA WERNER
GORAN KARAN

I PRZYJACIELE

   

 


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

27 września 2020 (niedziela)

CKK JORDANKI, godz. 18:00


ANDRZEJ PIASECZNY

 

THE BEST OF
 

NAJWIĘKSZE HITY ANDRZEJA PIASECZNEGO
 

 

Zapraszamy na koncert „The Best of” z największymi hitami Andrzeja Piasecznego.
 
 
Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów zaśpiewa między innymi:
„Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Imię deszczu”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka”.
To to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które publiczność pokochała Andrzeja Piasecznego.

 • Pierwsze sukcesy wokalisty to początek lat dziewięćdziesiątych i występy w rockowym zespole Mafia.
 • Ogromną popularność – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej – przyniosła Andrzejowi Piasecznemu płyta nagrana z saksofonistą De Mono Robertem Chojnackim. „Sax & Sex” sprzedał się w ogromnym nakładzie a hity „Budzikom śmierć”, Prawie do niebia i „Niecierpliwi” nuciła cała Polska. Album pokrył się podwójną platyną.
 • W 1998 roku artysta rozpoczął solową karierę. Dobrą passę komercyjnych sukcesów podtrzymała płyta „Piasek” z singlowymi przebojami „Mocniej” i „Jeszcze bliżej”.
 •   Dużą popularność przyniosła również wokaliście rola w serialu „Złotopolscy”, emitowanym przez kilkanaście lat na antenie „Dwójki”.
 • Dekadę temu prawdziwą sensacją okazał się krążek „Spis rzeczy ulubionych”, nagrany wspólnie z Sewerynem Krajewskim – ikoną polskiej sceny muzycznej, twórcą wielu niezapomnianych hitów Czerwonych Gitar. Był to wówczas najchętniej kupowany album w Polsce.
 • Andrzej Piaseczny nagrywał również ze Stanisławem Soyką, Krzysztofem Krawczykiem i Janem Borysewiczem.
 • Jest laureatem prestiżowych nagród: Telekamery, SuperJedynek, Eska Music Awards i Bursztynowego Słowika. Reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Spełnia się także w roli jurora w popularnym programie „The Voice of Poland”. W siódmym sezonie widowiska, jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.
 • W 2017 roku artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany na płycie.

 

REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

3 października (sobota)

Arena Toruń, godz. 19:00


ZENEK MARTYNIUK

 

Z ZESPOŁEM AKCENT
 

KONCERT JUBILEUSZOWY 30-LECIA
 

 

Zenek Martyniuk to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najpopularniejszy wykonawca tego ratunku muzyki. Od 30 lat występuje niezmiennie na scenie muzycznej z zespołem Akcent. To autor największych ponadczasowych hitów Disco Polo,jak np: „Przez twE oczy zielone”,”Przekorny los”, „Królowa życia”.

O jego popularności świadczą miliony wyświetleń na youtub, błyskawwicznie sprzedające sie bilety na koncerty oraz ogromne rzesze fantastycznie bawiącej sie na koncertach publiczności.

Prze cały czas zespół zaskakuje kolejnymi wielkimi hitami i nie słabnie jego popularność.

Gdziekolwiek występuje brawom i owacjom nie ma końca.Tak więc z pewnością Koncert Jubileuszowy Zenka Martyniuka zgromadzie na hali, jak zawsze, ogrom publiczności, bo czeka nas wieczór pełen hitów, porywającej muzyki i fantastycznej atmosfery do tańca i zabawy.

 

 

 

 

REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

10 października 2020 (sobota)

Aula UMK, godz. 19:00

KABARET
ANI MRU MRU

 

NAJNOWSZY PROGRAM
„CIRQUE DE VOLAILLE”

 

 


Ani Mru Mru to klasyk i jeden z najlepszych polskich kabaretów. Jak twierdzi publiczność, zawsze byli świetni, a im starsi tym jeszcze lepsi.

Ani Mru Mru,to kabaret dla każdego widza. Nie zajmują się polityką, bo jak twierdzą nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby moc się dobrze bawić.


ANI MRU-MRU podejmuje tematy z życia wzięte, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych. Są rozchwytywani, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.


Najnowszy program „Cirgue de volaile”,to zupełnie nowe, świeże pomysły oraz  śmieszne  i zabawne nowe teksty i skecze na najwyższym poziomie.


W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o…..Nowy program,to ani Mru Mru,w najlepszej odsłonie.Tym programem udowadniają,że 2 h spędzonego czasu z nimi,to doskonała zabawa,dużo śmiechu do łez i doskonały kontakt z publicznością.

 

REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

24 października 2020 (sobota)

Aula UMK, godz. 17:00 i 20:00


POMOC DOMOWA

 

OCH TEATR
doskonała komedia na 100% w reżyserii Krystyny Jandy 

Błyskotliwy humor, świetne dialogi, wartka akcja, fantastyczna reżyseria, znakomita gra aktorów, na
czele z Krystyna janda

 

 

Błyskotliwy humor, świetne dialogi, wartka akcja, fantastyczna reżyseria, znakomita gra aktorów, na czele z Krystyna janda
 W info wpisz
 
 
Pomoc domowa to rewelacyjny, jeden z najzabawniejszych, doskonale wyreżyserowanych  spektakli komediowych na polskiej scenie.

To przebój gatunku, który od ponad 60 lat nie schodzi z afiszy na całym świecie.
Schemat jest znany: Mąż, żona, jej kochanek, jego kochanka i do tego pomoc domowa.
Błyskotliwe żarty i dialogi. Ciekawa, zabawna, wartka akcja. Znakomita gra wszystkich aktorów, na czele z Krystyna Janda, która zdaniem wszystkich widzów przechodzi sama siebie


 

 

 

REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

 


21 LISTOPADA 2020 (sobota)

Aula UMK, godz. 19:00


TRE VOCI
 

KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ

DZIECIĘCEGO HOSPICJUM „NADZIEJA”

z okazji jubileuszu 20-lecia pracy Agencji Artystycznej
TAMADA

 

 

 

    

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

6 grudnia 2020 (niedziela)

Aula UMK, godz. 19:00

KOMEDIA ROKU
LANY PONIEDZIALEK ALBO „GÓRO TSY”

W WYKONANIU
KABARETY MŁODYCH PANÓW

SPEKTAKL DLA OSÓB DOROSŁYCH!

 

 

LANY PONIEDZIAŁEK, albo „Góro tsy”

Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!!

Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl teatralny, o którym twórcy mówią tak:

To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.

To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor).  

                                Janusz Onufrowicz


Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję.

Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania.

                                Jerzy Bończak
 

Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje.
Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w  teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i  reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto  zobaczy „Lany poniedziałek” też będzie się z nami dobrze bawił.    
                            

    Kabaret Młodych Panów

 

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

31 grudnia 2020

Aula UMK, godz. 20:00

KONCERT SYLWESTROWY
NAJPIĘKNIESZE ŚWIATOWE HITY

W WYKONANIU
SOLISTÓW I GRAND ORKIESTRY KIJOWSKIEJ

To koncert pełen energii i brzmień, znanych i lubianych światowych przebojów, w nowoczesnych aranżacjach. Usłyszymy 6 solistów, o zróżnicowanych możliwościach głosowych. Wykonają ponad 20 ponadczasowych przebojów muzyki estradowej. A jeżeli do tego dodamy ich wspaniałe głosy, wyjątkową energię, urok, czar, ciekawą choreografię, a także wizualne efekty świetlne, to z pewnością zobaczymy przepiękne, estradowe widowisko


 W czasie przerwy na publiczności czekają: slodycze, lampka szampana, fontanny alkoholowe i czekoladowe, a także wiele niespodzianek dla wszystkich Gości.

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

8 STYCZNIA 2021

Aula UMK, godz. 19:00

KONCERT
POD DACHAMI PARYŻA

W WYKONANIU
SOLISTÓW I GRAND ORKIESTRY Z ODESSY

To dwugodzinne spotkanie ze znanymi przebojami muzyki francuskiej. Koncert jest okazją do wielu wzruszeń, uśmiechu i doskonałej zabawy. Przepiękne, zmieniające się co chwilę stroje artystów, doskonale oddają nastrój francuskiej muzyki i paryskich uliczkek.

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

23 STYCZNIA 2021 (sobota)

Kościół św. Józefa, godz. 19:00

KONCERT KOLĘDOWY I PASTORAŁKOWY
GOLEC uOrkiestra

 

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

14 lutego 2021 (niedziela)

AULA UMK, godz. 18:00

JUBILEUSZ 30 LECIA ZESPOŁU
WILKI

 

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

27 marca 2021 (niedziela)

Aula UMK, godz. 19:00

NAJWIĘKSZE ŚWIATOWE HITY
10 TENORÓW

 

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011