29.09. godz. 19.00

KABARET ANI MRU MRU

Jeden z najpopularniejszych kabaretów, ceniony przez krytyków i publiczność. Od wielu lat rozśmieszają całą Polskę, a skecze takie jak „Stacja benzynowa”, „Tofik” czy „Lokomotywa” na stałe zapisały się w historii polskiego kabaretu.

Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych, w tym Festiwalu Kabaretów Studencich, Telekamery, TopTrendy Kabareton czy PaKa.

23.11. godz. 19.00

10 TENORÓW

Piątka dziesiątki? A może dziesiątka na piątkę? Oto 10 tenorów obchodzi pięciolecie swoich tras koncertowych po całej Polsce. Z okazji tego muzycznego jubileuszu odbywa się specjalne tournée, podczas którego nasi Dziesięciu Wspaniałych będzie wykonywać najpiękniejsze piosenki ze swojego repertuaru oraz prezentować największe przeboje.

10 Tenorów zabierze nas do „Granady”, bo „Lubię wracać, tam gdzie byłem”, z Meksyku przywiozą „Cielito lindo” i „La bamba”. Zaśpiewają za słońcem („O sole mio”), zachwycą wykonaniem „Hallelujah” Leonarda Cohena i zaczną stwierdzeniem, że „Wielka sława to żart”. Będzie i o wolności („Liberta” z repertuaru Al Bano i Rominy Power), i o miłości („Can’t Help Falling In Love” Elvisa Presleya), i o piękności („Belle” z musicalu „Dzwonnika z Notre Dame”). Do usłyszenia (ze sceny) i do zobaczenia (na widowni)!

17.11. godz. 17.00

ŚLĄSKIE SZLAGIERY

Gala Śląskich Szlagierów to znakomite niepowtarzalne muzyczne show i doskonała zabawa. Lekka, wesoła i prosta muzyka, jej przyjemne brzmienie, regionalny język, humor i ogromna dawka pozytywnej energii – to bez wątpienia wielki atut, który sprawia, że każdy koncert jest jedyny i niepowtarzalny.

Pojawi się plejada najbardziej znanych i lubianych gwiazd znanych z rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Duża dawka lubianych śląskich szlagierów i humor sprawi ,że będzie to radosne, roztańczone i rozśpiewane wspólnie spędzone 2 h. Ten koncert gwarantuje znakomitą zabawę, więc jesteśmy pewni, że nie zbraknie miłośników śląskiej muzyki.

08.12. godz. 17.00

KOLĘDOWANIE Z ENEJ

Kolędowanie z „Enejem”, to zimowy, wyjątkowy, świąteczny koncert.

Grupa zaprezentuje unikalne aranżacje polskich i ukraińskich kolęd i pastorałek.

Wykonywane utwory, są jak pasterskie pieśni, rozświetlone blaskiem ognisk. Zespół odwołuje się do tradycji muzyki ludowej, dzięki czemu zobaczymy niepowtarzalną i porywającą mieszankę, która z pewnością zadowoli publiczność koncertową.

Koncert z zespołem Enej, to ciepły rodzinny czas, pełen spokoju i harmonii, a piękne i wyjątkowe kolędy, zaaranżowane z charakterystyczną dla Eneja energią i uśmiechem pokażą jak ,łącząc charyzmę, energię, poprzez swoja muzykę i zobaczymy radość z okresu świątecznego

31.12. godz. 19.00

KONCERT SYLWESTROWY

To koncert sylwestrowy pełen muzyki, tańca i wielu niespodzianek energii. To mnogość brzmień i dźwięków znanych i lubianych światowych przebojów muzyki estradowej w nowoczesnych aranżacjach na najwyższym poziomie.

Wystąpi 6 wspaniałych solistów o zróżnicowanych możliwościach głosowych i w świetnie dobranym repertuarze. Wykonają ponad 20 ponadczasowych przebojów muzyki estradowej. A jeżeli do tego dodamy ich wspaniałe głosy, wyjątkową energię, urok, czar, ciekawą choreografię, a także wizualne efekty świetlne, to z pewnością zobaczymy przepiękne, estradowe widowisko.

19.01. godz. 17.00

CZERWONE GITARY – 60-LECIE

Czerwone Gitary należą do grona nielicznych zjawisk muzycznych, które stały się klasyką polskiej kultury popularnej.

Diamentowy koncert będzie przypomnieniem największych przebojów ze wszystkich płyt Zespołu. Ta (dwugodzinna) muzyczna wędrówka z niezapomnianymi hitami i nowymi piosenkami Zespołu, będzie gwarancją wspomnień, wzruszeń i zapowiedzią fantastycznej integracji widzów z Zespołem.

Kilkudziesięcioletnia, konsekwentna praca Czerwonych Gitar i umiejętności odmłodzonego składu Czerwonych Gitar zostały docenione na Jubileuszowej trasie 55 lecia, która odniosła olbrzymi sukces. Do zobaczenia na DIAMENTOWEJ trasie koncertowej, 60-lecia Zespołu.