SEZON ARTYSTYCZNY 2019/2020


 • 9 listopada 2019 - KABARET MŁODYCH PANÓW
 • 23 listopada 2019 - TRE VOCI  - Pierwszy i jedyny CROSSOVEROWY zespół w Polsce
 • 04 grudnia 2019 - 10 TENORÓW – Artyści Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej
 • 14 grudnia 2019 - V JUBILEUSZOWA ŚWIĄTECZNA GALA DISCO POLO
 • 15 grudnia 2019 - ŚWIĄTECZNA GALA TERESA WERNER, GORAN KARAN I PRZYJECIELE
 • 31 grudnia 2019 - KONCERT SYLWESTROWY OPERETKA KIJOWSKA 

2020

 • 11 stycznia 2020 - BAŁTROCZYK – STANDUP „Starość nie jest dla mieczaków”
 • 19 stycznia 2020 - KABARET POD WYRWIGORSZEM – najnowszy program
 • 27 września 2020 - ANDRZEJ PIASECZNY – THE BEST OF – największe hity
 • 10 października 2020 - KABARET ANI MRU MRU – najnowszy program CIRQUE DE VOLAILLE 

 


9 LISTOPADA 2019

Aula UMK, godz. 19:30

KABARET MŁODYCH PANÓW
 

 • Kabaret Młodych Panów,to jedna z najbardziej lubianych grup kabaretowych w Polsce.
 • Od kilkunastu lat zabawiają, rozbawiają i rozśmieszają do łez polskąi zagraniczną publiczność.
 • Każdy występ Kabaretu Młodych Panów to gwarancja 2 h świetnej zabawy, dużej ilości śmiechu.

 

 

REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

23 LISTOPADA 2019

Aula UMK, godz. 19:00

TRE VOCI
 

Wojtek Soko, Mikołaj Adamczak i Mikołaj Gałaj.

To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru.

 
 

 • To pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie.
   
 • To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy.
   
 • To 3 indywidualności i wielka przyjaźń.
   
 • Największe atuty zespołu to:ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.
   
 • To artyści nowej generacji,obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak HALLELUJAH, BESAME MUCHO,czy choćby SHOW MUST GO ON
 • Każdy ich koncert,to magiczna i emocjonalna podróż, od opery,poprzez ,musical,muzykę filmowa,aż do wielkich hitów  rozrywkowych,która porusza serca i dusze publiczności. 


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

04 GRUDNIA 2019 (środa)

CKK JORDANKI, godz. 19:00

10 TENORÓW
 

ARTYŚCI NARODOWEGO TEATRU OPERETKI KIJOWSKIEJ

 

 

 • 10 Tenorów to unikalny, światowy projekt na bardzo wysokim poziomie, gdyż na jednej scenie  wytupuje aż 10 tenorów.
 • Artyści występujący w tym koncercie oprócz tego że przepięknie śpiewają, jednocześnie bawią się na scenie razem z publicznością, z którą mają fantastyczny  kontakt.
 • To znakomite i wzruszające widowisko, na bardzo wysokim poziomie, które jest „mostem” artystycznym i wokalnym między krajami.
 • Wyjątkowa orkiestra oraz soliści Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej i polscy tenorzy wykonują doskonale dobrany i zróżnicowany repertuar, czyli wielkie przeboje operetkowe, musicalowe i wielkie hity estradowe, łącząc repertuar światowy z utworami ukraińskich i polskich kompozytorów.
 • Z pewnością nie zabraknie więc Besame Mucho,Granada,Funiculi Funicula,cz Celito Lindo ale również usłyszymy w znakomitym wydanaiau WE ARE THE CHAMPIONS- F.MERCUREGO,LA BAMBA, VOLARE  i nawet HALLELUJAH-L.COHENA
 • Na wielkie uznanie zasługuje też prowadzący, który z lekkością, humorem i dowcipem prowadzi koncert, przyczyniając się, obok znakomitych solistów i orkiestry, do niesamowitej atmosfery na koncercie.


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

14 GRUDNIA 2019

ARENA TORUŃ godz. 18:00

V JUBILEUSZOWA ŚWIATECZNA GALA DISCO

      
 

WYSTĄPIĄ:

 MIG

PIĘKNI I MŁODZI

BOYS

CLASSIC

POWER PLAY

TOP GIRLS

MIŁY PAN
 

ZOBACZ JAK BYŁO ROK TEMU:

 


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

15 GRUDNIA 2019

ARENA TORUŃ, godz. 16:00

TERESA WERNER
GORAN KARAN

I PRZYJACIELE


 


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

31 GRUDNIA 2019

Aula UMK, godz. 20:00

KONCERT SYLWESTROWY

OPERETKA KIJOWSKA
 

  

WYSTĄPIĄ:

 soliści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej,

pary baletowe,

chór

orkiestra

W CZASIE PRZERWY:

lampka szampana, piętrowe fontanny czekoladowe i alkoholowe, słodycze, owoce oraz liczne niespodzianki dla publiczności.

 

Na scenie Operetki Kijowskiej z powodzeniem wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe (pokazy, koncerty, orkiestra symfoniczna, opera i balet) oraz wdrażanych jest wiele eksperymentów twórczych.

Nowoczesny okres teatru jest bardzo ciekawy i bogaty, utalentowani aktorzy dają publiczności uczucie prawdziwych uniesień. Wielofunkcyjny teatr muzyczny z jasno określoną strategią rozwoju, przejmuje różnorodność stylów i kierunków, zaprasza artystów z innych teatrów i innych krajów i jest w ciągłym poszukiwaniu nowych kreatywny pomysłów.


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

11 STYCZNIA 2020

Aula UMK, godz. 19:00

PIOTR BAŁTROCZYK
 

   STAND UP

„Starość nie jest dla mięczaków”

Piotr Bałtroczyk to znany kabareciarz i konferansjer. STAND UP w jego wykonaniu to rewelacyjne teksty na najwyższym, mistrzowskim poziomie. Swoistą sztukę słowa, pełną humoru i bardzo dobrego gustu opanował w sposób perfekcyjny. Jak twierdzi, rządy się zmieniają, rozpada się Unia, a na tym tle jawi się Bałtroczyk,jako oaza stabilności. Jednak od lat nie zmienia jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako wykonawca lub prowadzący. Z jednakową łatwością poprowadzi Zagrodzenie Ogólne ONZ, Kabareton, święto Strażaka, jak i staruszkę przez ulicę.


To jak postrzega świat wokół siebie jest ciekawie – zabawne, to jak go potem ubiera w słowa jest perfekcyjną żonglerką wyrazów, daleką od banałów czy naciąganych dowcipów. Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ”.

Każdy występ Bałtroczyka, to 2 godziny fantastycznej zabawy, dowcipu i humoru na bardzo wysokim poziomie. Zawsze ma  świetny kontakt z publicznością, którą obdarza ogromną dawką pozytywnej energii. Oklaskom i bisom nie ma końca, a poziom śmiechu na Sali ,przekracza wszelkie rekordy


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

19 STYCZNIA 2020

Aula UMK, godz. 19:00

KABARET POD WYRWIGROSZEM
 

  Najnowszy, premierowy, jeszcze nie emitowany
w TV jubileuszowy program z okazji 25 lecia

pt. „Tra, ta, ta, ta”

Aktorzy Kabaretu „Pod Wyrwigroszem” są z Krakowa, działają od ponad 25 lat na scenie co mówi samo za siebie, że tego kabaretu nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest ciągle w bardzo wysokiej formie. Podczas ich występów widz nie może nudzić się nawet na chwilkę.


Ich programy, to widowiska zabawne i dynamiczne, pełne drwiny i humoru. Najbardziej lubią się przebierać i parodiować. Wizytówka kabaretu sa parodie, a także zabawne skecze komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. Przyłożą każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.


 Tym razem zapraszają  na premierę najnowszego programu pt: „Tra,ta,ta,ta”, który nie był jeszcze emitowany w telewizji. To gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności.

Nie można tego przegapić, bo jest szansa posłuchania tego wspaniałego kabaretu na żywo.
 Skąd tytuł: Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na krajobraz aktualnych wydarzeń. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapewniamy Państwu dużo humoru i niezapomniane wrażenia.

 


REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

27 września (niedziela)

CKK JORDANKI, godz. 18:00


ANDRZEJ PIASECZNY

 

THE BEST OF
 

NAJWIĘKSZE HITY ANDRZEJA PIASECZNEGO
 

 

Zapraszamy na koncert „The Best of” z największymi hitami Andrzeja Piasecznego.
 
 
Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów zaśpiewa między innymi:
„Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Imię deszczu”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka”.
To to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które publiczność pokochała Andrzeja Piasecznego.

 • Pierwsze sukcesy wokalisty to początek lat dziewięćdziesiątych i występy w rockowym zespole Mafia.
 • Ogromną popularność – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej – przyniosła Andrzejowi Piasecznemu płyta nagrana z saksofonistą De Mono Robertem Chojnackim. „Sax & Sex” sprzedał się w ogromnym nakładzie a hity „Budzikom śmierć”, Prawie do niebia i „Niecierpliwi” nuciła cała Polska. Album pokrył się podwójną platyną.
 • W 1998 roku artysta rozpoczął solową karierę. Dobrą passę komercyjnych sukcesów podtrzymała płyta „Piasek” z singlowymi przebojami „Mocniej” i „Jeszcze bliżej”.
 •   Dużą popularność przyniosła również wokaliście rola w serialu „Złotopolscy”, emitowanym przez kilkanaście lat na antenie „Dwójki”.
 • Dekadę temu prawdziwą sensacją okazał się krążek „Spis rzeczy ulubionych”, nagrany wspólnie z Sewerynem Krajewskim – ikoną polskiej sceny muzycznej, twórcą wielu niezapomnianych hitów Czerwonych Gitar. Był to wówczas najchętniej kupowany album w Polsce.
 • Andrzej Piaseczny nagrywał również ze Stanisławem Soyką, Krzysztofem Krawczykiem i Janem Borysewiczem.
 • Jest laureatem prestiżowych nagród: Telekamery, SuperJedynek, Eska Music Awards i Bursztynowego Słowika. Reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Spełnia się także w roli jurora w popularnym programie „The Voice of Poland”. W siódmym sezonie widowiska, jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.
 • W 2017 roku artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany na płycie.

 

REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011

10 października 2019 (sobota)

Aula UMK, godz. 19:00

KABARET
ANI MRU MRU

 

NAJNOWSZY PROGRAM
„CIRQUE DE VOLAILLE”

 

 


Ani Mru Mru to klasyk i jeden z najlepszych polskich kabaretów. Jak twierdzi publiczność, zawsze byli świetni, a im starsi tym jeszcze lepsi.

Ani Mru Mru,to kabaret dla każdego widza. Nie zajmują się polityką, bo jak twierdzą nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby moc się dobrze bawić.


ANI MRU-MRU podejmuje tematy z życia wzięte, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych. Są rozchwytywani, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.


Najnowszy program „Cirgue de volaile”,to zupełnie nowe, świeże pomysły oraz  śmieszne  i zabawne nowe teksty i skecze na najwyższym poziomie.


W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o…..Nowy program,to ani Mru Mru,w najlepszej odsłonie.Tym programem udowadniają,że 2 h spędzonego czasu z nimi,to doskonała zabawa,dużo śmiechu do łez i doskonały kontakt z publicznością.

 

REZERWACJA BILETÓW:

 • Agencja Artystyczna TAMADA, 501 – 754 – 011